Ozonowanie

To bezpieczna, doskonała i ekologiczna metoda.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie ozonowania. Jest to metoda, która doskonale sprawdza się jako zabieg likwidujący nieprzyjemne zapachy powstałe w skutek pożarów czy powodzi, ale również w wyniku obecności grzybów czy pleśni. Ozonowanie całkowicie niszczy drobnoustroje oraz ich formy przetrwalnikowe we wszystkich pomieszczeniach. Kolejnym zastosowaniem ozonowania jest dezynfekcja urządzeń, sprzętu i wyposażenia znajdującego się w budynkach. Jest to także świetny sposób na oczyszczanie klimatyzacji i wentylacji. Ta metoda nie wymaga stosowania środków chemicznych, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla ludzi, środowiska i otoczenia.

Ozonowanie to najlepszy i jedyny skuteczny, niezawodny sposób na pozbycie się przykrych zapachów. Pozwala na usunięcie przyczyn i skutków niepożądanych woni, które powstały na skutek pożarów czy powodzi. W przypadku pożaru zapach spalenizny wnika głęboko w strukturę mebli, mieszkania, co sprawia, że wyjątkowo trudno się go pozbyć. Przy powodziach i zalaniach podłogi, ściany i meble po zetknięciu z wodą są narażone na wilgoć i mogą stać się doskonałym siedliskiem drobnoustrojów. Używane przez naszą firmę generatory ozonu to wyjątkowo skuteczne urządzenia, które są w stanie w bezpieczny sposób zupełnie zneutralizować zapachy powstałe również po nikotynie, remontach czy nawet te wynikające z obecności zwierząt.

Ozon ma zapach powietrza po burzy. Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda pozwalająca na usunięcie nie tylko wszelkich niepożądanych zapachów (w tym dymu tytoniowego) z naszego otoczenia, ale także sterylizację pomieszczeń.

fresco1


pin (1)
Siedlce ul. Monte Cassino 42

circle (2)

Tel: 608 177 690

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien