Sztandary i szaty liturgiczne

Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy w naszym zakładzie specjalny, odrębny dział zajmujący się profesjonalnym praniem wszelkiej odzieży liturgicznej oraz sztandarów, chorągwi i flag.

Każdy egzemplarz szaty liturgicznej czyszczony jest u nas w indywidualny sposób, z należytą starannością i godnością. Pozwala nam to osiągnąć wyśmienity efekt czystości, odświeżenia i przede wszystkim dbałości o niepowtarzalność wyrobu.
Wykonujemy pranie, czyszczenie oraz w miarę możliwości naprawianie i renowację wszelkiej odzieży i akcesoriów liturgicznych za wyjątkiem puryfikaterza, którego szczegółowy proces czyszczenia określa instrukcja: Redemptionis Sacramentum, opracowana przez Kongregację Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów.

Czyszczenie sztandarów i chorągwi zaczynamy od szczegółowych oględzin, podczas których poznajemy specyfikę, rodzaj oraz indywidualną historię konkretnego egzemplarza. Wszelkie rodzaje zdobień, takie jak: koraliki, malowidła, frędzelki czy delikatne nici, itp. poddawane są specjalistycznym zabezpieczeniom, tak aby indywidualny charakter danego sztandaru i ukryta w jego głębi historia, pozostały zachowane na zawsze.

Skontaktuj się z nami, najlepiej pisząc na adres: pralnialaguna@o2.pl  i przedstaw swoje zamówienie. Możesz liczyć na nasz transport – na terenie woj. mazowieckiego i lubelskiego, lub zlecić nam usługę transportu poprzez kuriera, na terenie całej Polski.


Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po

circle (2)

                          Tel: 608-177-690

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien